Węgiel popłakała się podczas finału „Tańca z gwiazdami”. Wyjawiła, że żałuje jednego

0
47

Roksana Węgiel wzięła udział w konferencji promującej Polsat Hit Festiwal. Wokalistka udzieliła tam wywiadu reporterce Plotka, w którym wyjawiła swoją opinię na temat finału „Tańca z gwiazdami”.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,111483,31940976,wegiel-poplakala-sie-podczas-finalu-tanca-z-gwiazdami-wyjawila.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Aleksandra Pietrow

Sprawdź także:  Tak Derpieński chce zarabiać dolarsy po rozstaniu. Przedstawiła ofertę w sieci